Hamilton nakon prve pobede u Ferariju: Nadam se da je ovo prva od mnogih
Vozač Ferarija bio je jako emotovan nakon trijumfa na VN Barselone-Katalunje. "Moram da kažem veliko "Grazie" svima ovde, mom timu Ferariju, svima u fabirici, Frederiku koji je verovao u mene i doveo u ovaj tim." kazao je Luis Hamilton za...









