Verštapen: Mislim da je ovo bila veoma dobra trka za nas
Vozač Red Bula je trku u Austriji završio na drugom mestu. "Mislim da je ovo bila veoma dobra trka za nas." kazao je Maks Verštapen za F1TV. "Prvih nekolko krugova su baš bili zabavni, od tada pokušavao sam da održim...









