Trke i testiranja

Verstappen i Perez prezadovoljni nakon VN SAD

Max VerstappenMax Verstappen na trci za VN SAD 2021.

Vozači Red Bulla su se drugu trku zaredom zajedno našli na podijumu.

„Izgubili smo poziciju na startu i morali smo da pokušamo nešto drugo sa strategijom. Degradacija je ovde prilično visoka. Bio sam agresivan i nisam bio siguran da će se isplatiti. U poslednjih par krugova je bilo na limitu, ali sam srećan što sam uspeo da se odbranim“, izjavio je Verstappen.

„Praktično od početka trke mi nije funkcionisao sistem za piće  i nisam mogao da pijem. Do sredine drugog stinta je bilo veoma teško i ovo je možda moja najteža trka u karijeri“, bio je kratak Perez nakon čega se zahvalio brojnim Meksičkim navijačima koji su došli da ga podrže ovog vikenda.

Od sada nas možete pratiti i na INSTAGRAMU. Vesti kao i ostale novosti možete pratiti i preko našeg Viber Public Chata klikom OVDE kao i našem forumu. Takođe zapratite našu Facebook stranicu i Twitter nalog.

Zapratite nas

Ostavite komentar