Lekler: Nula performansi; Hamilton: Zaista mi je žao
Vozači Ferarija su bili vidno nezadovoljni nakon još jedne sesije za zaborav. „Neverovatno težak dan i vikend. Ne znam šta da kažem. Bilo je jako teško voziti bolid i održati ga na stazi. Dao sam sve od sebe kako bih...









