VN Italije 06.-08.09.2019.

dinca93

Re: VN Italije 06.-08.09.2019.

Post by dinca93 » 08 Sep 2019, 16:55

Reno neverovatan jer kao i Ferari, nemaju DF na tom autu. U Singapuru ce biti iza Meklarena i TR i to za milju
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

KuleAs

Post by KuleAs » 08 Sep 2019, 16:56

Čestitke Lecleru !! Vrhunska vožnja. Ja sam još tamo negde u Monaku pogrešno percepirao da je Ferari požurio sa angažmanom Leclera,a sve zbog Fetelove frustracije NEosvojenom titulom i spremnošću ekipe da stane iza njega.Mislio sam da je Fetel sposoban za još jednu vrhunsku sezonu,i da će mlad,neiskusan vozač,željan pažnje,više odmoći nego pomoći.Već nešto kasnije shvatio sam grešku i prognozirao kraj ozbiljne karijere za Fetela.Upravo se to dešava.Prisustvujemo neslavnom kraju šampiona,ja nisam do sada video tako vrhunskog vozača koji je potpuno nespreman da izdrži pritisak...pa mi sada na gridu imamo bar 10 BOLJIH vozača od njega.Videćemo šta će Singapur doneti,možda ne mnogo toga dobrog za Ferari,ali za Fetela sigurno ništa dobro!

DzonyDLG

Post by DzonyDLG » 08 Sep 2019, 16:57

iceman036 wrote:
08 Sep 2019, 16:52
Albon odvezao opet dobro, Reno neverovatan...Djovanaci kod kuce dva poena, fenomenalno. Opet, Ferari nema sta da slavi, realnost u Singapuru bice surova i bolna, mozda u Brazilu budu dobri...

Ma kakvi, bolid je kaaaanta! Ovo je sve od Ferarija, jedino mogu za koje 3. mesto negde da se nadaju. Motor je jedina svetla tacka trenutno, ovako losu sasiju nisu imali ni 2014. godine.
Image

MosquitoSlayer

Post by MosquitoSlayer » 08 Sep 2019, 17:00

@iceman

Bar smo uzeli tamo gde smo mogli, jedino mi žao Bahreina. Sezona je promašena, Šarl vadi stvar. Sad se vidi koliko je kalirao Seb, već dve godine pravi ovakve brljotine. Da mu nije protekcije kao prvom vozaču Šarl bi bio treći, možda (ali samo možda) bio drugi u generalnom.
Aliiiiii!!! There is new sheriff in town :D
Ipak se može odbraniti od Mercedesa kad imaš prednost, samo treba imati mirnu glavu. I cojones....

I z kraj:

Image
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem…

AlexPb

Post by AlexPb » 08 Sep 2019, 17:01

iceman036 wrote:
08 Sep 2019, 16:52
Albon odvezao opet dobro, Reno neverovatan...Djovanaci kod kuce dva poena, fenomenalno. Opet, Ferari nema sta da slavi, realnost u Singapuru bice surova i bolna, mozda u Brazilu budu dobri...
Ne verujem, jebace ih drugi sektor u Sao Paolu. :D

zarko.s.
Admin

Post by zarko.s. » 08 Sep 2019, 17:04

Leclerc: Moram da budem oprezniji u budućnosti

Image

Monašanin je bio prezadovoljan pobedom u Monci, ali je naglasio da mora da smanji broj grešaka kada je pod pritiskom.

„Kakva trka! Nikada nisam bio ovako iscrpljen. Ovo je pobeda za tim i naše navijače. Nemam reči. Napravio sam nekoliko grešaka. Ipak, na kraju sam završio na prvom mestu. Moram da budem oprezniji u budućnosti, ali dobro je što me danas ni jedna nije koštala pozicije“, izjavio je Leclerc.

dinca93

Post by dinca93 » 08 Sep 2019, 17:05

Davno je Martin Whitmarsh nazvao Fetela "Crash kid"
Jos 2010. godine kada se u Belgiji zakucao u Batona i probio mu hladnjak. Verovatno ce me flameovati pola foruma, ali ja nikada Fetela nisam smatrao za nesto posebno. Imao je par fenomenalnih voznji, ali kao i svaki drugi vozac.
Auto mu je prikrivao slabosti. Kada je doslo vreme da potvrdi svoje titule nije ga bilo. Ok, nije imao auto u svakom momentu, ali i kada jeste, brljao je i to jako.
Nije all around vozac, ne prolagodjava se lako drugacijim stilovima voznje, i zato ispasta ove godine.

Forma upitna od 2014. Cim je izgubio blown diffusor, propast nad propastima.

Bez ljutnje, samo iznosim misljenje.
Cestitke Lekleru :smajli_sa_pivom:
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Mercedes-AMG///

Post by Mercedes-AMG/// » 08 Sep 2019, 17:07

Čestitke Ferarijevcima i Lekleru.
Mercu ni nitro + drs na pravcu ne bi pomogli.
Najviše me zanima, šta bi bilo da je Merc išao na tvrde gume, kakav bi tempo imao ?

Što se trke tiče, Lekler nakon onog duela sa Maxom, postao malo "prljav", videćemo ubuduće odnos Luisa prema njemu.
Ono izguravanje je svakako bilo za kaznu al ajd.
Lui dok je bio brži, nije imao kud da prodje, u krivini Lekler zatvarao.
A na pravcu uz drs su jedva držali distancu da se ne povećava, o smanjenju a kamoli preticanju nema ni reči.
Fetel ono vraćanje, šta reći, mučeni Strol uradio sve što je mogao ali džabe.
Šteta za Albona. i Sainc ga izgurao.
Reno odličan ovu trku, konačno, svaka čast, posebno Hulku na startu.
E sad, to bi bilo to od Ferarija otprilike.
Ostaje da se vidi sad da li će ih Max pojesti do kraja, jedino da se nadaju Lekleru u borbi sa Maxom.
Mada ako Max nastavi ovako po starom, kao u Spa i ovde, Lekler 3. vozač u šampionatu.
Ko što reče Rozberg, Max se vratio na staro...
Ali sada će imati šansu da tera, kao do Spa.
Singapur bi svakako trebao da bude ispred Ferarija, ako nešto opet ne zabrlja.
Ne znam kakva sudbina čeka Fetela.
A što se tiče Fet-Lekler, očekivao sam da će Lekler biti bolji i još onda kritikovah Ferari što je kočio Leklera i sabotirao malog, sada bi Lekler imao dosta bodova više, preko 200 sigurno, da ga nisu kočili.
Još da nije imao peh u Bahreinu...
The best or nothing - Gottlieb Daimler

dinca93

Post by dinca93 » 08 Sep 2019, 17:08

Nije ono bilo za kaznu. Samo hard racing, na limitu :)

Renault Terminator

Post by Renault Terminator » 08 Sep 2019, 17:09

Ja sam sve promasio i ako sam😁.Bravo Lecler a jos vece bravo za ove nesrece iz Renaulta.