Vozač Red Bula je trku u Austriji završio na drugom mestu.
“Mislim da je ovo bila veoma dobra trka za nas.” kazao je Maks Verštapen za F1TV. “Prvih nekolko krugova su baš bili zabavni, od tada pokušavao sam da održim moje pneumatike a bolid je bio u dobrom radnom prozoru skoro pola trka a kasnje smo imali i neke probleme i oni su me sprečili da nađem neki bolji ritam. Biti drugi i tako blizu pobede je ekstremno pozitivno i zbog toga sam i srećan. Juče sam udario kolena posle udesa ali dobro sam se dana osećao.”








