Trke i testiranja

Noris: Očekuje nas još posla

Lando Norris, McLaren, VN Austrije 2026. / McLaren Media Centre

Vozač Meklarena ostavrio je tek sedmo mesto na VN Austrije.

“Mislim da je sve bilo dobro, ali mislim da su ranije zarađene pozicije na stazi odredile rezultate.” kazao je Lando Noris za F1TV. “Izgubio sam neke pozicije u prvom krugu kao i od Hađara tokom prve runde pitstopova. Oskar je bio prvi na servisu jer je to naša stvar i tako funkcinišemo, ali sa moje strane nismo mogao da obiđem Hađara, jer njihov bolid je bio dosta bez, Maks umalo nije pobedio na trci. Ovo je jedinstvena staza ali kada odemo na druge možda će se odnos snaga promeniti. Ferari će biti i dalje brz ali mi smo ovde uspeli da ih pobedimo. Očekuje nas još posla.”

Zapratite nas

Ostavite komentar