Trke i testiranja

Verstapen: Danas mi je bilo poprilično teško

Max Verstappen, Red Bull, VN Japana 2025. / Mark Thompson/Getty Images/Red Bull Content Pool

Vozač Red Bula nije zadovoljan učinkom nakon prvog dana u Japanu.

Kao i sve ostale i aktuelnog prvaka su na drugom treningu omele čak četiri crvene zastave.

“Danas mi je bilo poprilično teško.” izjavio je Maks Verstapen za F1TV a prenosi GPblog. “Ovo je bio potpuni haos za sve sa ovim crvenim zastavama. Pokušali smo dosta stvari sa bolidom, ali izgleda da nijedna od njih nije kliknula u datom trenutku, pa je bilo teško sastaviti dobar krug. Ovde vam je potrebno dosta samopouzdanja. U ovom momentu nemam osećaj da to mogu da iskoristim. Očekuje nas još dosta posla kojeg trebamo da završimo.”

Od sada nas možete pratiti i na INSTAGRAMU. Vesti kao i ostale novosti možete pratiti i preko našeg Viber Public Chata klikom OVDE kao i našem forumu. Zapratite našu Facebook stranicu i X nalog i pridružite se diskusijama na našem novom DISCORD serveru, Whatsapp grupi i Linkedinu.

Zapratite nas

2 Comments

Ostavite komentar