Russell: Nisam imao šta da izgubim i išao sam na sve ili ništa
Vozač Williamsa je priredio pravo iznenađenje na današnjim kvalifikacijama u Belgiji. „Ne znam šta da kažem. Mislio sam da je super što smo uspeli da prođemo u Q2 nakon svega što smo videli juče, a sada smo ovde među prva...









