Ocon : Mislim da smo mogli da se borimo i za bolji plasman
Francuz je danas doneo prvi bod za ekipu Alpine u sezoni. "Fernando i ja smo imali dobar duel na stazi, ali nekako imam osećaj kao da smo mogli i do boljeg rezultata . Tempo je bio dobar i mislim da...









