Australijanac je bio zadovoljan promenama koje je Meklaren napravio nakon Barselone, gde se ozbiljno mučio sa tempom.
„Dan je bio prilično dobar. Mislim da smo korak iza Mercedesa, ili barem Kimija, što smo i očekivali. Ali bilo je produktivno i probali smo puno stvari. Imali smo određene stvari koje smo posle Španije morali da popravimo sa moje strane i mislim da smo bavili dobar posao. Bilo je impresivno videti da je Kimi postavio ovo vreme u svom drugom krugu, ali mislim da i ja i Lando imamo prostora za napredak, tako da ćemo videti kako će sve izgledati na kraju“, izjavio je Pjastri.








