Oba vozača Ferarija su se dosta mučila u krivinama tokom današnjih treninga u Austriji.
„Nije bio lak dan. Istina je da sam propustio prvi trening, ali i dalje možete da se vratite posle toga. Ali mislim da kao tim nismo bili preterano konkurentni danas tako da imamo dosta posla kako bismo se vratili na razumnije pozicije. Radićemo na tome večeras i nadam se da ćemo sutra napraviti veliki korak napred. Pravci su dugi, a mi smo gubili mnogo vremena na njima. Mislim da smo verovatno više razočarani balansom i našim performansama u krivinama i to je ono što treba da popravimo. Za pravce nisam siguran šta možemo da uradimo i zato mislim da neće biti lako“, izjavi je Lekler.








