Verštapen ponovo kritikovao nova pravila: Preticanje se svodi na upotrebu baterije
Vozač Red Bula Maks Verštapen oštro je kritikovao nova pravila nakon trke za VN Kine, rekavši da mu trenutni način trkanja uopšte ne pričinjava zadovoljstvo. "Uopšte nije zabavno. Ovo je kao igranje Mario Karta. Ovo nije trkanje." rekao je Verštapen...









