Please assign a menu to the primary menu location under menu

Tračevi i spekulacije

Red Bul zbog Cunode i Losona održao sastanak u Dubaiju?

Christian Horner, Helmut Marko, Red Bull, VN Singapura 2024. / Mark Thompson/Getty Images/Red Bull Content Pool

Tim iz Milton Kinsa mora što pre da donese odluku.

Kako je još juče holandski De Telegraaf preneo informaciju da će Juki Cunoda već od VN Japana i zvanično zameniti Liama Losona u Red Bulu, izgleda da je ovome prethodio sastanak koji je ovaj tim morao da održi.

Liam Lowason, Yuki Tsunoda, VCARB, VN Katara 2024. / Peter Fox/Getty Images/Red Bull Content Pool

Prema na navodima ovog lista a prenosi GPblog.com, čelni ljudi Red Bula susreli su se sa Kaleo Juvidijom, većinskim vlasnikomkompanije, a tema je bila zamena u vozačkoj postavi. Naime, Liam Loson prikazao je dosta loše performanse na prve dve trke, dok je Juki Cunoda u Rejsing Bulu bio veoma dobar, što je dalo povoda da se ovaj transfer dogodi. Sa druge strane, GPblog.com piše da se Maks Verstapen ne slaže sa ovim potezom i da želi da zadrži Novozelanđanina u svojoj garaži.

Za sada još uvek nemamo zvaničnu potvrdu ove informacije.

Od sada nas možete pratiti i na INSTAGRAMU. Vesti kao i ostale novosti možete pratiti i preko našeg Viber Public Chata klikom OVDE kao i našem forumu. Zapratite našu Facebook stranicu i X nalog i pridružite se diskusijama na našem novom DISCORD serveru, Whatsapp grupi i Linkedinu.

7 Comments

  • Helmut Marko me malo podseća na bivšeg američkog predsednika Bajdena,jesi ti tamo ali zašto?Cunoda kad je počeo u TR jeste malo bio reli vozač malo asfalt malo šljunak ali se borio.
    Ovaj bolid nije onaj RB od pre dve godine ali je bolji nego TR.Ako sam slobodan primetiti da ceo tim igra svo vreme oko primadone,još od vremena Rikarda.Ceo koncept je podešen njegovom stilu vožnje .Cunoda mora dokazati da njihov bolid valja,ako ne dokaže možemo reći da bi Ferštapen i u Alpini imao ovaj rezultat.
    Tu se vraćam na Marka,u penziju.
    Tvrdio sam da su mesto Pereza stavili Hulka imali bi bolje rezultate.Covek jednostavno nikad nije dobio pravu šansu.Kvalitet,nebi bio tu da neznaju koje.Ali se primadone boje takvog vozača.

  • Ima smisla i jedno i drugo. Cunoda ima iskustva, a ovaj momak tek treba da uči. Treba mu više vremena, a sad što Helmut i mudraci ne znaju šta hoće, pre bi tu trebalo da se menja nešto.
    A Max nema konkurenciju već četiri godine, “mudraci”. Možete da kmečite… i mrzite, šta znate drugo?

Leave a Reply