Vozač Mercedesa izvezao je najbrži krug u samoj završnici kada je bila izbačena žuta zastava zbog udesa Maksa Verštapena.
“Osećam se neverovatno.” kazao je Džorž Rasel nakon kvalifikacija za F1TV. “Video sam žutu zastavu pre ulaska u krivini a tada sam već imao pet desetinki prenosti a kada sam izašao iz poslednje krivne imao sam dve i po desetinke. To je bila samo jedna a ne dupla žuta zastava, tako da bi to trebalo da je dobro. Bio je težak dan ali je bio baš specijalno doći do ovog kruga, sada je sve slatko i ponosan sam na sve koji su obavili ovaj posao. Sutra će biti dosta toplo, Ferari je dosta brz. Oni su najbrži su u krivina ali zaostaju na pravcima u odnosu na nas. Toto Volf mi je rekao da je ispalo dobro, da sam podigao nogu sa gasa već an 100 metara perd tu krivinu. Sutra će biti velika borba, Kimi je na četvrtom mestu i zanmo koliko brz on može da nude. Tu je Lando i Meklaren i biće zanimljivo za sve.”









Najbrži krug pod žutim zastavama. Koji cirkus