Please assign a menu to the primary menu location under menu

Vesti

McLaren ne krivi Ricciarda zbog gubitka četvrtog mesta

McLaren Media Centre

Tim iz Vokinga uspeo je da zabeleži samo jedan podijum ove sezone.

Lando Norris je na trci za VN Emilije Romanje uspeo da se osvajanjem trećeg mesta popne na podijum u Imoli, što je bio i najveći uspeh McLarena u ovoj sezoni. Ovi rezultati bili su lošoji nego što je tim očekivao, pa je zbog toga ranije raskinuta saradnja sa Danielom Ricciardom a na njegovo mesto došao je mladi Oscar Piastri. Tako je na kraju McLaren imao 14 poena zaostatka za Alpinom, dok je Ricciardo imao 85 bodova manje od timskog kolege Landa Norrisa.

Ipak, šef McLarena preuzeo je na sebe odgovornost za neuspeh Australijanca u svom timu.

“Veoma smo daleko od toga da krivim Daniela što nismo uspeli da zabeležimo četvrto mesto u šampionatu konstruktora ove godine.” kazao je Andreas Seidl. “Na kraju, svestan sam da je to moja odgovornost jer nismo uspeli da radimo sa Danielom na način na koji smo se nadali i pored velike želje koja je bila sa njegove i naše strane. Problem je u tome što nismo zabeležili poene kao tim. To je deo sporta, želimo da nađemo koren ovog problema i popravimo za narednu godinu.”

Od sada nas možete pratiti i na INSTAGRAMU. Vesti kao i ostale novosti možete pratiti i preko našeg Viber Public Chata klikom OVDE kao i našem forumu. Takođe zapratite našu Facebook stranicu i Twitter nalog.

1 Comment

  • Ne sekirajte se sledeće godine samo Lando da vozi bićete četvrti. Sad je Gaslii došao daj bože da Alpin bude i peti

Leave a Reply