Vesti

Aleksandar Albon produžio ugovor sa Vilijasom i za narednu sezonu

Alexander Albon, Williams, VN Australije 2026. / foto: x.com/WilliamsF1

Aleksandar Albon potpisao je novi ugovor sa Vilijamsom, čime je potvrđeno da će ostati u ekipi i tokom 2027. godine.

Vilijams je produženje saradnje objavio uoči VN Holandije u trenutku kada se ekipa suočava sa teškim početkom sezone.

Albon je nakon potpisivanja novog ugovora istakao koliko se Vilijams promenio od njegovog dolaska 2022. godine i poručio da zajednički posao još nije završen.

“Otkako sam se 2022. godine pridružio Vilijamsu, teško je rečima opisati transformaciju kroz koju je ovaj tim prošao. Naša priča još nije završena, tako da je moj potpuni fokus sada na tome da uradim sve što je potrebno kako bismo se ponovo probili kroz poredak.” rekao je Albon a prenosi GPblog.com.

Šef Vilijamsa Džejms Vauls takođe je izrazio zadovoljstvo nastavkom saradnje sa tajlandsko-britanskim vozačem.

“Oduševljen sam što Aleknsadar i Vilijams nastavljaju naše izvanredno zajedničko putovanje. On je od prvog dana bio jedan od lidera ovog transformacionog projekta i pred nama je još mnogo nedovršenog posla koji smo odlučni da ostvarimo.” dodao je Vauls.

Zapratite nas

Ostavite komentar