Trke i testiranja

Pjastri: Mislim da smo danas imali jako popodne

Oscar Piastri, McLaren, VN Austrije 2026. / McLaren Media Centre

Vozač Meklarena trku je završio na petom mestu.

“Mislim da smo danas imali jako popodne.” kazao je Oskar Pjastri za F1TV. “Bilo je iznenađenje to što Ferari nije bio jači, ali iz ličnog ugla ovo za nas je bila dobra trka dok smo se u Barseloni dosta mučili. Od tada smo imali neke stvari koje smo morali da popravimo i uspeli smo da napravimo određena poboljšanja. Sve u svemu veoma sam srećan. Veoma je teško znati gde stojimo ali kada je ovako toplo to je lepa benificija za nas. To nas je pratilo u poslednjih nekoliko godina a izgleda da smo još uvek u tom trendu, ali nam sada fale perforamse. Lepo je što smo pobedili Ferari ali nam treba još puno rada da sustignemo Mercedes a sada i Red Bul izgleda brzo. Poredak će se konstantno menjati.”

Zapratite nas

Ostavite komentar