Vozači Mercedesa su bili zadovoljni nakon intenzivne i zanimljive trke u Austriji.
„Sjajno je ponovo biti na najvišem stepeniku podijuma. Prošlo je dosta vremena i zaista sam uživao. Tim je uložio veliki trud da nas vrati na pravi put. Maks je danas bio jako brz, ali smo mi održali sve pod kontrolom. Morao sam i dosta da pritiskam, ali je i tim sjajno sproveo strategiju i tajming za pit-stopove je bio savršen“, izjavio je Rasel.

„Bio sam možda melo previše uzbuđen u uvodnim krugovima i nisam vozio dobro. Napravio sam nekoliko grešaka tokom prvog stinta i izgubio možda 3-4 sekunde zbog problema sa kočnicama. Posle sam se resetovao i tempo je bio tu. Šteta je samo što sam se prekasno pridružio borbi za pobedu“, rekao je Antoneli.








