Trke i testiranja

Albon: U poslednjih 20 krugova sam se samo branio

Alexander Albon

Tajlanđanin je doneo Williamsu još jedan bod nakon herojske vožnje u drugoj polovini trke.

Trka je bila dobra, ali i teška. Nakon tri kruga sam znao da ću imati mnogo posla. Degradacija je bila velika, a onda se podigao i vetar koji ne odgovara našem bolidu. To nam svakako nije pomoglo, a onda sam se samo branio u poslednjih 20 krugova. Samo sam želeo da se sve što pre završi. U svakom krugu sam mislio da će me obići, ali smo na kraju izdržali i osvojili bod sa bolidom koji nije imao brzinu”, izjavio je Albon.

Od sada nas možete pratiti i na INSTAGRAMU. Vesti kao i ostale novosti možete pratiti i preko našeg Viber Public Chata klikom OVDE kao i našem forumu. Takođe zapratite našu Facebook stranicu i Twitter nalog.

Zapratite nas

Ostavite komentar