Please assign a menu to the primary menu location under menu

Trke i testiranja

Vozači Red Bulla očekuju borbu sa Ferrarijem na trci

Max VerstappenMax Verstappen, Red Bull, VN Australije 2024. / foto: twitter.com/redbullracing

Verstappen i Perez očekuju izazovnu trku sutra, posebno u pogledu degradacije guma.

“Nismo očekivali ovo danas, ali sam zadovoljan krugovima u Q3. Oba su bila čista i zabavna. Do sad vikend nije bio lak, ali smo uspeli da izvučemo maksimum kada je trebalo. Ferrari deluje brzo u trkačkim uslovima ovog vikenda. Zato ne znamo kako će biti sutra, ali to celu situaciju čini uzbudljivijom”, izjavio je Verstappen.

“Mislim da je bilo još malo vremena na stolu. Prvi sektor nije bio sjajan, ali zadovoljan sam. Posebno kada vidimo kako je bilo do sada ovog vikenda. Napravili smo solidan napredak. Sutra nas čeka borba sa Ferrarijem i ostalima. Degradacija je velika i rekao bih da startna pozicija nije toliko bitna. Malo smo promenili našu strategiju za sutra i videćemo ko će više izdržati na gumama”, rekao je Perez.

Od sada nas možete pratiti i na INSTAGRAMU. Vesti kao i ostale novosti možete pratiti i preko našeg Viber Public Chata klikom OVDE kao i našem forumu. Zapratite našu Facebook stranicu i X nalog i pridružite se diskusijama na našem novom DISCORD serveru.

Leave a Reply