Norris: Nismo mogli bolje od desetog mesta
Britanac se u Meksiku probio sa začelja do bodova. „Uspeli smo da uđemo u bodove, ali mislim da nismo mogli ništa više da uradimo. Nismo bili mnogo brži od Fernanda, ali to prosto nije bilo dovoljno. Neophodno je da imate...









