Norris: Mislim da sam mogao do drugog mesta
Britanac je vozio sjajnu trku i iskoristio probleme Hamiltona da se domogne trećeg podijuma u sezoni. „Hvala svim navijačima što su došli. Bilo je baš zabavno i uzbudljivo danas. Ipak, razočaran sam jer mislim da smo mogli do drugog mesta....









