Hamilton: Nije bilo zabavno
Sedmostruki šampion je istakao da je drugi trening u Barseloni bio posebno težak. “Nije bilo zabavno u bolidu. Nije baš bio dobar dan. Međutim motivisani smo. Moramo da ostanemo mirni i da radimo svoj posao. Prosto ne sme da se...









