Hamilton: Biće teško u kvalifikacijama
Vozač Mercedesa najviše se žalio na degradaciju guma. Lewis Hamilton bio je vidno zadovoljan ponašanjem bolida posle prvog treninga, ali taj osećaj nije mu se zadržao i posle druge sesije. "Na drugom treningu nisam imao dobar balans, pa tako moramo...









