Hamilton: Nekako sam se navikao da ispadam u Q2, moja osećanja su potpuno ravna
Vozač Mercedesa nije uspeo da prođe u završni deo kvalifikacija na Albert Parku. "Nekako sam se navikao da ispadam u Q2, moja osećanja su potpuno ravna. Nije sjajno." kazao je Lewis Hamilton za F1TV. "Ne znam da li se sa...









