Trke i testiranja

Noris: Videćemo šta možemo sutra da uradimo

Lando Norris, McLaren, VN Austrije 2026. / McLaren Media Centre

Vozač Meklarena u sutrašnju trku za VN Austrije krenuće sa šestog mesta.

“Ova sesija bila je dobra.” izjavio je Lando Noris za F1TV. “Mislim da smo odardili dobar posao i moj poslednji krug bio je pristojan. Možda smo izgubili malo u poslenjem sektoru. Možda smo se nadali nešto boljem rezulatatu ali razlike u odnosu na bolide ispred nas su bile male. Kada pogledate paslaman i gde smo mi stajali tokom treninga mislim da su ostali sačuvali određene performasne za kvalifikacije. Videćemo šta možemo sutra da uradimo, duga je trka i biće dosta toplo. Nismo više toko dobri kada su u pitanju visoke temperature i način na koji ih kontrolišemo i to je oblast na kojoj trebamo da radimo. Možemo da se borimo sa bolidima ispred nas i da iskoristimo sve što možemo, ali sve će zaviisti i od strategije. Optimistični smo.”

Zapratite nas

Ostavite komentar