Šef Meklarena misli da bi ovaj britanski tim mogao da ima veću ulogu u novoj sezoni.
Vilijams bi nakon testova u Bahreinu mogao da ponese epitet najboljeg iznenađenja, jer su Aleksandar Albon i Karlos Sajnc sa novim FW47 prikazali odlične uvodne performanse. Tako je ekipa iz Gruva zapala za oko svima, a to nije promaklo ni šefu Meklarena koji je izjavio da Vilijams ima potencijala za nešto više.

“Ono što smo videli na tempu sa manje goriva da postoji nekoliko bolida koji su u mogućnosti da naprave konkurentna vremena.” izjavio je Andrea Stela za lastwordonsports.com. “Zanimljivo je da je, na primer, Vilijams bio jak u drugom sektoru. U tom sektoru ne radi se samo o kočenju i ubrzanju, to je već sektor koji sadrži i srednje brze krivine. Zbog toga mislim da se Vilijams možda popravio na ovom polju.”
Od sada nas možete pratiti i na INSTAGRAMU. Vesti kao i ostale novosti možete pratiti i preko našeg Viber Public Chata klikom OVDE kao i našem forumu. Zapratite našu Facebook stranicu i X nalog i pridružite se diskusijama na našem novom DISCORD serveru, Whatsapp grupi i Linkedinu.