Vettel: Imamo još brzine
Aston Martin je danas imao prilično mirnu sesiju, a Nemac kaže da u bolidu ima još brzine. "Bilo je dosta posla. Pokušali smo da maksimalno iskoristimo vreme koje smo imali na raspolaganju. Svaki krug vam pomaže da se priviknete na...








