Hamilton: Nismo optimalno iskoristili vreme na treningu
Britanac smatra da se Mercedes odvikao od sesija koje traju 90 minuta, pa se zato nisu najbolje snašli na drugom treningu. "Bolid je bio solidan, ali ovo je jedna od neravnijih staza na kojoj smo bili u poslednje vreme. Dan...









