Alonso: Lepo je kad ste prvi, ali ovo su tek treninzi
Španac je bio impresivan na drugom treningu, ali se čini da je njegov tim bio nešto agresivniji na treninzima od konkurencije. "Osećaj u bolidu je danas bio dobar. Uvek je lepo kada sesiju završite kao najbrži, ali ovo su tek...









