Sainz: Pregovori sa Ferrarijem bili su dosta čudni

Post Reply
rajs41
Admin

Sainz: Pregovori sa Ferrarijem bili su dosta čudni

Post by rajs41 » 20 May 2020, 22:19

Image
Španski vozač kazao je da zbog trenutne situacije ovoga puta morao je da se privikne na drugačiji način pregovaranja.

Carlos Sainz će nardene godine zajedno sa Charlesom Leclercom činiti najmlađu postavu Ferrarija a Španac će u timu iz Maranela zameniti Sebastiana Vettela. On je ovoga puta objasnio način kako su tekli ovi pregovori za vreme pandemije korona virusa.
“To su bile specijalne nedelje.” kazao je Sainz za SkySports Italija. “Bili su to pregovori gde jedna strana nije videla ovu drugu, što je bilo poprilično čudno. Ja sam bio kući sa svojim ocem i u stalnom kontaktu sa agnetom i na kraju smo uspeli da sve odradimo kako treba.”
Iako fanovi žele da što pre vide Sainza u Ferrariju, Španac će morati da prvo odradi ovu godinu sa McLarenom.
“Moram da se zahvalim McLarenu i celom timu na svemu što su učinili za mene, jedva čekam da ih vidim i da im to lično kažem.” kazao je Sainz. “Jedva čekam da odem u Voking i da krenemo sa radom. Mislio sam da će posle moje objave puno ljudi iz tima biti razočarani, ali sam dobio puno poruka podrške. Znam da puno ljudi u Španiji jedva čekaju da me vide za volanom Ferrarija kako se borim za podijum i pobede. Ali dok ne odem u Ferrari ja sam McLarenom vozač.”
Image

fap

Re: Sainz: Pregovori sa Ferrarijem bili su dosta čudni

Post by fap » 20 May 2020, 22:31

Kako mi ovo cudno zvuci od sledece sezone a ova jos nije ni pocela.
Ko da se ova zavrsava i svi pricaju o sledecoj.

Interceptor

Re: Sainz: Pregovori sa Ferrarijem bili su dosta čudni

Post by Interceptor » 20 May 2020, 22:35

Pa realno niko i ne uzima više ovu sezonu za ozbiljno i nekako imam utisak da svi jedva čekaju da se završi ma koliko trka bude.Svi se fokusirali na 2021. a ovo će odraditi zato što mora.

Post Reply