Please assign a menu to the primary menu location under menu

Trke i testiranja

Russell zadovoljan trećim mestom na kvalifikacijama

George Russell, Mercedes, VN Holandije 2023. / Merecdes AMG F1 Media Centre/Sam Bloxham

Vozač Mercedesa uspeo je da na kraju sklopi dobar krug.

George Russell uspeo da na kraju dugih kvalifikacija zabeleži treću startnu poziciju.

“Ovo je bila veoma dobra sesija, srećan sam što sam na trećem mestu.” kazao je on odmah posle kvalifikacija. “Kvalifikacije su moja jača strana od početka godine ali od skoro to nije bilo baš kako treba. Lepo je bilo što smo imali pauzu i doneli smo neke nove ideje. U dobroj smo poziciji da se sutra borimo za podijum. Uvek smo se mučili kada su gume u pitanju, nebitno da li je kiša, promenljivo ili da su uslovi za slikove, jer onda se dešava one imaju previše temperature. Siguran sam da će Max sutra gledati da odmake kako bi mogao da maše publici, ali nada se da ću ja imati dobru borbu sa Alexom, Landom i ostalima.”

Od sada nas možete pratiti i na INSTAGRAMU. Vesti kao i ostale novosti možete pratiti i preko našeg Viber Public Chata klikom OVDE kao i našem forumu. Takođe zapratite našu Facebook stranicu i Twitter nalog

Leave a Reply