Seljenje foruma na novi server

zarko.s.
Admin

Seljenje foruma na novi server

Post by zarko.s. » 16 Feb 2019, 23:59

Pozdrav ljudi!

Prošlog leta smo zbog velikog opterećenja servera morali sajt da selimo na novi server, a sada je vreme da preselimo i forum.
Podigli smo potpuno novi forum, prebacili smo bazu i još nam preostaje da odradimo još neke fine detalje.

Od danas forum prestaje da funkcioniše na adresi f1-forum.eu i seli se na pole-position.rs/forum
Takodje, sada kada kliknete na sajtu na dugme forum, bićete prebačeni ovde.

Avatara trenutno nema, Tapatalk još nije aktivan, ali će to sve biti uskoro složeno.

Obaveštavaćemo vas u ovoj temi o dalje. Razvoju situacije.

Pozdrav,
Pole-position.ra tim.

DzonyDLG

Re: Seljenje foruma na novi server

Post by DzonyDLG » 17 Feb 2019, 22:22

Da nisam probao preko sajta na forum mislio bih i dalje da se nesto radi na starom forumu i cekao. :lol: Pretpostavljam da dosta ljudi kao ja ima forum u ''bookmarks" ili "favorites" pa bi bilo korisno da na na starom forumu na dnu onu poruku "privremeno smo odsutni vracamo se uskoro" promenite u "presli smo na novi forum i ubacite link" ako moze.
"The fact is I don't drive just to get from A to B. I enjoy feeling the car's reactions, becoming part of it." Enzo Ferrari 1+6=7

Image

Sejo #95-2

Post by Sejo #95-2 » 18 Feb 2019, 02:23

DzonyDLG wrote:
17 Feb 2019, 22:22
Da nisam probao preko sajta na forum mislio bih i dalje da se nesto radi na starom forumu i cekao. :lol: Pretpostavljam da dosta ljudi kao ja ima forum u ''bookmarks" ili "favorites" pa bi bilo korisno da na na starom forumu na dnu onu poruku "privremeno smo odsutni vracamo se uskoro" promenite u "presli smo na novi forum i ubacite link" ako moze.
Slazem se,bio sam zbunjen ovih par dana mislio sam da ste obustali,sad mogu mirno da spavam.
"Što možeš sanjati, možeš i ostvariti." Enzo Ferrari

fap

Post by fap » 18 Feb 2019, 09:28

Ja kad ukucam stari forum automatski me prebacuje ovde
Tj na sajt pa onda idem na forum

maverick

Post by maverick » 18 Feb 2019, 10:53

Што се тиче аватара, морају поново да се накаче на форум, ако неког интересује....ја сам мој ресетовао...иначе сам се био малко забринуо, ди је форум нестао, па сам једнсотавно отишао на сајт ф1 србија и преко њега дошао на нови форум...право је освежење драге колеге, могу вам рећи, са овим новим изгледом истог...
If a person has no dreams, they no longer have any reason to live. Dreaming is necessary, although in the dream reality should be glimpsed. For me this is a principle of life.

Interceptor

Post by Interceptor » 18 Feb 2019, 15:23

Evo i ja tek danas isto preko sajta "pole position" pomovo našao forum.Inače imam memorisamo na "favorites" pa stalno otvaralo staru stranicu i da se kao nešto radi.Trebalo bi tamo postaviti link jer ovako izgleda kao da će taj stari forum proraditi.

zarko.s.
Admin

Post by zarko.s. » 18 Feb 2019, 18:38

maverick wrote:
18 Feb 2019, 10:53
Што се тиче аватара, морају поново да се накаче на форум, ако неког интересује....ја сам мој ресетовао...
Tako je. Dakle slobodno mozete da stavljate avatare posto se stari ipak nece vratiti

Interceptor

Post by Interceptor » 19 Feb 2019, 07:43

Molim vas da date opciju da budem stalno ulogovan.Ili je nema ili ja ne vidim. Hvala...

Dekio

Post by Dekio » 19 Feb 2019, 08:06

^ I meni fali bas to, kao i neka pozadina kao na starom forumu.
Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

Deadpool

Post by Deadpool » 19 Feb 2019, 18:21

5 dana mi trebalo da skapiram o čemu se radi :lol:
Dogodine u Montrealu ;-)

Post Reply