Please assign a menu to the primary menu location under menu

Vesti

Ricciardo: Razgovarao sam sa Piastrijem i Webberom, stvar nije lične prirode

McLaren Racing

Ove nedelje okončala se saga u vezi sa Oscarom Piastrijem.

Još pre mesec dana stvorila se situacija u kome je Oscar Pisatri bio potvrđen kao vozač Alpina za narednu sezonu ali je on odbio da vozi za ovaj tim, jer je ranije potpisao ugovor sa McLarenom. Ipak, ova stvar završila je na stolu komisije za procenu ugovora, koja je na kraju presudila da ovaj mladi Australijanac može da se priključi timu iz Vokinga jer se još ranije znalo da će ovo mesto da napusti Daniel Ricciardo.

Ipak, sada imamo situaciju gde jednog Australijanca menja drugi a kome je menadžer Mark Webber, takođe Australijanac. Po okončanju ovog spora zemljaci su se imali razgovor kako bi izgladili odnose.

“Mi se nismo videli uživo (od kako je ova situacija počela). ” kazao je Ricciardo za Motorsport.com o razgovoru sa Markom Webberom. “Ja sam osećao da nije potrebno, ali on je to željelo, na način, izvinio se i želeo je da vidi kako se osećam. Očigledno znam kako ovaj sport funkcioniše, nije ništa lično. On je želeo da budem siguran u to. Pokušavao je da se dobro osećam. I on se osećao dosta loše, pre svega načinom na koji se ova situacija odvijala i šta je sve plasirano u medije. Sve u svemu, lepo je što smo popričali.”

Takođe, Ricciardo je imao i razgovor sa Oscarom Piastrijem.

“Pričao sam i sa Ocarom, da budem iskren, nije bilo loših osećanja. Razumem kako ovaj svet funkcioniše. On pokušava da uspe, da dođe do Formule 1. To je za njega u ovom trenutku veoma važno. Ne želim da od toga napravim lošu situaciju. Nema tu ništa lično. O tome smo pričali i želim mu sve najbolje. Nadam se da će imati dobru karijeru u Formuli 1.”

Od sada nas možete pratiti i na INSTAGRAMU. Vesti kao i ostale novosti možete pratiti i preko našeg Viber Public Chata klikom OVDE kao i našem forumu. Takođe zapratite našu Facebook stranicu i Twitter nalog.

Leave a Reply