Hamilton svoju formu održavaće u simulatoru

Post Reply
rajs41
Admin

Hamilton svoju formu održavaće u simulatoru

Post by rajs41 » 20 May 2020, 18:12

Image
Aktuleni šampion se na veoma tih način sprema za nove izazove.

Lewis Hamilton plaši se da bi prvih nekoliko stotina metara na otvaranju sezone moglo biti veoma stresno za sve vozače, pa tako želi da izbegne ovaj scenario i učiniće sve kako bi ostao konkurentan. Zbog toga Britanac se sprema da uradi puno kilometara u svom silmulatoru.
“Mercedes mora da napravi jak start od početka sezone. Moramo da imamo garanciju da sve naše prednosti koje posedujemo možemo odmah da upotrebimo. Zbog toga ću ja naverovatnije da krenem da radim u simulatoru, nešto šta baš i puno ne volim. Važno je da spremimo sve naše opcije za prvu trku. Moramo se ponašati kao da nismo do sada propustlli niti jednu trku.” kazao je Hamilton za Speedweek.
Image

Centurion

Re: Hamilton svoju formu održavaće u simulatoru

Post by Centurion » 20 May 2020, 21:03

Dažbe ti je. Banana boj prži kao lud. Prešao je davno i tebe,i sve ostale. Nadrapao si ove godine, Leki je spreman kao zapeta opruga.
Kasno Lujo, sim si morao voziti od početka pauze, kao i Lekler...

iceman036
Inženjer

Post by iceman036 » 20 May 2020, 21:27

Nije Tiko, on je u fabrickom simulatoru, jeste to jako slicno tim igricama ali ti simulatori imaju mnogo vise opcija podesavanja i mnogo realnije modove za simulaciju jer su podaci direktno i sa staze i sa automobila. Plus mnogostruko slozeniji sistem softversko-hardverske interakcije vozac-virtuelni bolid.

Centurion

Post by Centurion » 20 May 2020, 22:17

iceman036 wrote:
20 May 2020, 21:27
Nije Tiko, on je u fabrickom simulatoru, jeste to jako slicno tim igricama ali ti simulatori imaju mnogo vise opcija podesavanja i mnogo realnije modove za simulaciju jer su podaci direktno i sa staze i sa automobila. Plus mnogostruko slozeniji sistem softversko-hardverske interakcije vozac-virtuelni bolid.
Da, znam ponešto...
Bio sam malo ironičan.
Mislim, koliko god ne volio Luisa, i njegov pristup životu, moram priznati kako je njegov pristup onome od čega živi, F1, zaista ispravan.
Profi druže, do jaja. Tako se ponaša neko ko radi posao F1 pilota, i vozi za jedan od najboljih timova. To je to. Skidam kapu, za ovakav pristup.

Post Reply