Hamilton: Mogao bih da promenim Ferrari na bolje

Post Reply
rajs41
Admin

Hamilton: Mogao bih da promenim Ferrari na bolje

Post by rajs41 » 07 Oct 2019, 17:58

Image
Britanski vozač veruje da bi mogao da poboljša italijanski tim ako bi se nekada našao u njemu.

Lewis Hamilton je već nekoliko puta povezivan sa mogućim prelaskom u Maranelo a i šef nemačkog tima kazao je da bi mogao da razume odluku ukoliko njegov vozač želi da ode i promeni sredinu. Britanac je još od mlađih dana povezan sa Mercedesom pa se tako sada nalazi i blizu osvajanja šeste titule.
Zbog toga Hamilton je izjavio da bi ukoliko bi imao prilike mogao da napravi dobar rezultat u Ferrariju:
“Za mnoge Ferrari je san u karijeri. Ja to ne volim. Još od svoje 13. godine ja sam deo Mercedesove familije. To će se teško promeniti.”
Na pitanje novinara Blicka, da li bi mogao da u obzir uzme prelazak u Italiju 2021., Britanac je odgovorio:
“Ne baš. Mislim da bi mogao da promenim dosta stvari ukoliko bih se našao tamo i to na bolje. Ali, to nije moj cilj. Trebalo mi je šest godina da od Mercedesa napravio pobednički tim i ostanemo na vrhu. Sada imamo atmosferu punu ljubavi i poštovanja. To se ne napušta tako lako.”

dinca93

Re: Hamilton: Mogao bih da promenim Ferrari na bolje

Post by dinca93 » 07 Oct 2019, 19:58

Dobro sad si se prosrao. Mecka je vec bila pobednicki tim. Mozda si pomogao da ostanu tu gde jesu.
Sve vise se prica o Hamiltonu i Ferariju. Moze li se organizovati neki swap sa Fetelom? :?:
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

djdragan

Post by djdragan » 07 Oct 2019, 20:59

Ma cisto Luisovska izjava, samopromocija.

fap

Post by fap » 07 Oct 2019, 21:23

Evo vam izjava verujem da bas tako nije mislio
https://www.gpfans.com/en/articles/4594 ... he-better/

Mercedes-AMG///

Post by Mercedes-AMG/// » 07 Oct 2019, 22:12

Los google translate. :)
The best or nothing - Gottlieb Daimler

Post Reply