Verstappen: Znam da je Pierru teško ali meni nije bitno ko je moj timski kolega

Post Reply
rajs41
Admin

Verstappen: Znam da je Pierru teško ali meni nije bitno ko je moj timski kolega

Post by rajs41 » 14 Aug 2019, 22:33

Image
Promena vozačke postave u Red Bullu neće puno uticati na raspoloženje ovog Holanđanina.

Red Bull je u ponedeljak odlučio da Galsya vrati u Toro Rosso dok je u suprotnom smeru otišao Alexander Albon. Ipak, ovaj potez tima iz Milton Kinsa došao je pomalo iznenada jer je nekoliko puta Helmut Marko izjavljivao da je mesto ovog Francuza u prvom timu sigurno. Ipak, na kraju Galsy je zabeležio samo trećinu poena u odnosu na svog timskog kolegu dok je na VN Mađarske zaostajao čak jedan krug za vodećima. Ipak, Verstappen je izjavio da ga je žao svog sada bivšeg timskog kolege ali da i razume odluku tima.
“Naravno da mi je krivo za Pierrea, ali stvarno ja puno ne brinem ko je moj timski kolega.” kazao je Verstappen da De Telegraf. “Stvar je u tome da i sa drugim bolidom moramo da prikažemo bolje performanse i da donesemo više poena timu.”

Dzoni

Re: Verstappen: Znam da je Pierru teško ali meni nije bitno ko je moj timski kolega

Post by Dzoni » 15 Aug 2019, 22:12

Max je tipican psihopata sto i nije tako losa osobina u nekim sportovima.

Ukizaminje

Re: Verstappen: Znam da je Pierru teško ali meni nije bitno ko je moj timski kolega

Post by Ukizaminje » 18 Aug 2019, 00:06

Sta je ovde rekao pa je psihopata. Cim je neko iskren a ne politicki korektan odma je lud.
Racing or ping pong

Push Baby

Post by Push Baby » 18 Aug 2019, 00:13

Max se ove sezone popravio. Nije mi vise mrzak kao sto je nekad bio. Moram priznat.
Sto se tice izjave, ne vidim sto je psihopata...

Pier je fakat zasluzio nogu. Ipak Red Bul je ozbiljna firma. Treba imat neki red.

Svi pljuju Max, a dobro znamo koliko je i Vetel bio pljuvan u doba dominacije Red Bula. Sve je ovo prolazna faza i ucenje. Mali je osvjezenje veliko za F1. Bilo to nekom drago ili ne!
Charles Leclerc 16

Dzoni

Post by Dzoni » 18 Aug 2019, 19:06

Ukizaminje wrote:
18 Aug 2019, 00:06
Sta je ovde rekao pa je psihopata. Cim je neko iskren a ne politicki korektan odma je lud.
Kada ljudi čuju rec "psihopata" odmah im na pamet padne asocijacija "ludak", "ubica" ili slično. Psihopata je čovek koji nije u mogućnosti da oseti emotivni bol drugog čoveka, njega ne dotiče ništa osim ličnih interesa, psihopata je sebični manipulant koji je "uvek u pravu".
Možda nisam najbolje objasnio ali tu je wikipedia.

Push Baby

Post by Push Baby » 18 Aug 2019, 19:56

A ti znas na sta je on mislio?!
Charles Leclerc 16

iceman036
Inženjer

Post by iceman036 » 18 Aug 2019, 20:19

Da ima ozbiljnijeg timskog kolegu brinuo bi on...

Dzoni

Post by Dzoni » 18 Aug 2019, 22:29

Push Baby wrote:
18 Aug 2019, 19:56
A ti znas na sta je on mislio?!
Jesi li ti pročitao izjavu uopšte?

Post Reply