Turrini: Ferrari je našo problem iz Melburna

Post Reply
rajs41
Admin

Turrini: Ferrari je našo problem iz Melburna

Post by rajs41 » 24 Mar 2019, 21:32

Image
Čuveni italijanski novinar koji je veoma blizak sa Ferrarijem izjavio je da su oni pronašli uzrok za lošu formu u Melburnu.

Leo Turrini umeo je da u poslednjih par godina svojim objavama ukaže na neke stvari koje se nešto kasnije desile u šampiontu, kao što je bio i prelezak Kimija Raikkonena u tim Alfa Romea. Sada, isti izvor navodi da je Ferrari našao uzrok za svoj loš tmepo na VN Australije, na kojoj su došli kao favoriti a na kraju trke nisu uspeli da dođu ni do podijuma.
“Oni ljudi koji rade u Maranelu rekli su da su razumeli celu stvar.” napisao je Turrini na svom blogu. “Tako da je Mattia Binotto zauzet pripremajući svoj tim za trku u pustinji. Šta je tačan problem koji je tim zadesio u Australiji nemogu da znam. Da li je to bilo do motora? Problem sa aerodinamikom ili se jednostavno zvezde nisu složile u Ferrariju? Ono što znam jeste da Binotto izgleda opušteno.

Lesa091

Re: Turrini: Ferrari je našo problem iz Melburna

Post by Lesa091 » 25 Mar 2019, 09:54

Zar nije Turini, kao i ostali novinari, tu da nabaca 100 razlicitih spekulacija, pa onda kad se jedna primi to tera do kraja. Mi bi bar trebali vec da smo naucili da nista sto kazu/napisu novinari, vozaci, timovi nema nikakvu vrednost. Jedino vredno je subota i nedelja, a do tad moze da prica ko sta hoce.
Za sampionat, nadam se da je u pravu.

Ukizaminje

Post by Ukizaminje » 25 Mar 2019, 15:45

Pa generalno i fanovi F1 su tako toksicni i spekulisu neke stvari samo na osnovu jednog dana gde se nesto desi. Videces sad kad Ferari pobedi odjednom Mercedes u problemu kraj dominacije. Kao prosle godine pre pocetka Mercedes na testu osvojio titulu a onda bez pobede 4 trke pa onda 2 za redom i sve po starom :D Tako da novinari pisu kako bi se ljudi lozili stalno nesto iako niko ne zna stvarno sta se desava dok kao sto kazes ne dodju subota a pogotovo nedelja.
Racing or ping pong

Lesa091

Post by Lesa091 » 25 Mar 2019, 16:22

Ukizaminje wrote:
25 Mar 2019, 15:45
Pa generalno i fanovi F1 su tako toksicni i spekulisu neke stvari samo na osnovu jednog dana gde se nesto desi. Videces sad kad Ferari pobedi odjednom Mercedes u problemu kraj dominacije. Kao prosle godine pre pocetka Mercedes na testu osvojio titulu a onda bez pobede 4 trke pa onda 2 za redom i sve po starom :D Tako da novinari pisu kako bi se ljudi lozili stalno nesto iako niko ne zna stvarno sta se desava dok kao sto kazes ne dodju subota a pogotovo nedelja.
Znam to vrlo dobro, moram da priznam da volim ponekad da lupim nesto, cisto da "rasplamsam vatricu" ovde na forumu. :lol:
Mada, ovde imamo jednu sasvim dobru grupu forumasa, kad pogledam one strane forume za sta se ljudi hvataju. :lol: :lol: :lol:

Post Reply